Logowanie

O nas

Z myślą o Narzeczonych powstał portal SuperSluby.pl. Dzięki niemu organizacja ślubu i wesela stanie się jeszcze większą przyjemnością.

SuperSluby.pl umożliwiają Wam stworzenie indywidualnej strony ślubnej w 2 minuty. Wystarczy się zarejestrować aby korzystać w pełni z wielu możliwości jakie oferują SuperSluby.pl. To wszystko dostępne jest dla Was całkowicie za darmo!

SuperSluby.pl udostępniają Wam możliwość tworzenia:

Darmowej, indywidualnej strony ślubnej

Macie możliwość tworzenia dowolnej liczby kategorii na stronie ślubnej. Wszystkie strony są przez Was edytowalne. Nie trzeba znać żadnych skomplikowanych narzędzi aby Wasza strona była atrakcyjna i niepowtarzalna. Wszyscy użytkownicy mają możliwość wyboru wielu szablonów swojej strony ślubnej.

Listy gości i prezentów

SuperSluby.pl dają Wam możliwość stworzenia listy gości i prezentów. Dzięki liście prezentów pozbędziecie się częstego problemu dublowania się prezentów. Tylko Wasi goście mają dostęp do tej części strony ślubnej i możliwość rezerwacji prezentu.
Lista gości to atrakcyjne miejsce dla Waszych gości. Mogą zobaczyć jak będzie wyglądać sala weselna i znaleźć swoje miejsce przy stole.
Wystarczy kilka kliknięć aby stworzyć liste gości i prezentów!

Mapek dojazdów

Na swojej stronie ślubnej możesz dodać nieograniczoną ilośc mapek dojazdów. Dzięki temu żaden Wasz gość nie będzie miał problemu z dotarciem do kościoła, na salę weselną, do Urzędu Stanu Cywilnego i wielu innych miejsc.

Prywatnego forum

Każda strona ślubna posiada indywidualne i prywatne forum. Tylko osoby, którym podacie hasło będą mieli dostęp do tej części Waszej strony ślubnej. Kontakt z Waszymi gośćmi poprzez forum to idealna sprawa - zawsze możecie ich spytać o zdanie aby Wasz ślub był niezapomianym przeżyciem.

Albumów zdjęć

Nasz portal udostępnia Wam całkowicie za darmo powierzchnie na Wasze zdjęcia. Możecie tworzyć indywidualne albumy i w nich dodawać zdjęcia, np. z przygotowań, ze ślubu w kościele, z zabawy weselnej czy z podróży poślubnej. Prosto i całkowicie za darmo!

Niepowtarzalnego bloga

Każdy użytkownik portalu SuperSluby.pl na swojej stronie ślubnej może tworzyć bloga. Dzielić się ze swoimi znajomymi najnowszymi informacjami dotyczącymi ślubu i nie tylko.

Suwaczki ślubne

Dzięki suwaczkowi będziecie wiedzieć ile dni zostało do Waszego ślubu. Suwaczki można dodawać do prawie wszystkich forach jako sygnaturkę!

Księga gości

Każdy z Waszych gości oraz inne osoby odwiedzające Waszą stronę ślubną moją możliwość pozostawienia wpisu w Księdze gości.

Terminarz

Posiadając profil na SuperSluby.pl możecie korzystać z terminarza. Będzie on przypominał o ważnych wydarzeniach jakie w nim zapiszecie w ustawionym przez Was czasie. Dzięki niemu nie zapomnicie o ważnych sprawach związanych ze ślubem i weselem!

Powiadomienia

Każdy użytkownik portalu ma możliwość stworzenia dowolnej grupy osób aby móc do wszystkich osób wysłać wiadomość e-mail. Można tworzyć dowolną liczbę indywidualnie zdefiniowanych grup. Wasi znajomi, rodzina, goście będą mogli być informowani na bieżąco o ważnych wydarzeniach związanych ze ślubem i weselem!

Życzymy dobrej zabawy! Miej SuperSlub korzystając z portalu SuperSluby.pl!
Zespół SuperSluby.pl
Copyright 2007-2023 - SuperSluby.pl