Logowanie

Ślubne tematy

 
IX edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live

KONKURS - Poleć nasz artykuł i odleć do Egiptu!

KONKURS - Poleć nasz artykuł i odleć do Egiptu!

SuperSlubne konkursy umożliwiły Wam już zaręczyny, dzięki pierścionkowi z brylantem, a Pannę Młodą ubrały w przepiękną suknię. Teraz, wraz z biurem podróży Solar Travel zaplanowaliśmy dla Was... podróż poślubną! Wygrać może każdy zarówno pary z długoletnim stażem, które chcą przypomnieć sobie szalone wakacyjne wojaże, jak też narzeczeni, dopiero szykujący się do wspólnego życia. Co zrobić, by odlecieć do Egiptu? Wystarczy polecić nasz artykuł!

Egipskie noce...

i dnie będziecie spędzać na wypoczynku w ekskluzywnym pięciogwiazdkowym hotelu w opcji all inclusive. Zwiedzanie piramid, przejażdżki na wielbłądach, nurkowanie w Morzu Czerwonym i podziwianie raf koralowych, to tylko część atrakcji, jaka czeka na Was w Egipcie. Przygotować do wycieczki możecie się, czytając nasz artykuł o podróży poślubnej właśnie do Egiptu! Wyjazd sponsorowany jest przez biuro podróży Solar Travel. Wiecie już, jaki będzie cel podróży laureatów konkursu, teraz pora na kilka szczegółów technicznych.

Terminy, zasady...

Najnowszy konkurs to nie lada gratka dla wszystkich fanów SuperSlubow i zagranicznych wyjazdów. Przez pięć miesięcy będziecie mieć sporo czasu na zwiększenie szans wygranej, konkurs będzie bowiem trwał aż do września! Co należy zrobić, by wygrać?

Wystarczy zalogować się na naszym portalu (zrobicie to TUTAJ) i systematycznie polecać znajomym, przyjaciołom czy rodzinie, najciekawsze według Was artykuły znajdujące się na www.SuperSluby.pl. Za każdy polecony artykuł otrzymacie punkt. Do konkursu można przystąpić w dowolnym momencie - nie wpłynie to na szansę wygranej. Liczy się bowiem najlepszy wynik!

Poleć i odleć!

Znacie już podstawową zasadę: żeby odlecieć do Egiptu, należy polecać nasze artykuły. Jak to zrobić? Najpierw zalogujcie się na portalu, a następnie odnajdźcie przycisk „poleć artykuł", który znajduje się pod każdym artykułem z prawej strony. Po kliknięciu wpiszcie swoje dane oraz e-mail osoby, której chcecie polecić nasz tekst. Za każde polecenie, wysłane na unikalny adres e-mail, które zostanie otworzone przez odbiorcę, uczestnik konkursu otrzyma 1 punkt. Jeżeli odbiorca przeczyta polecany artykuł, uczestnik konkursu zdobędzie dodatkowo 1 punkt. Kiedy natomiast odbiorca maila poprzez polecony link zarejestruje się na stronie www.SuperSluby.pl, uczestnik konkursu dostanie aż 10 punktów!

Szczegóły techniczne

Szczegółowe informacje na temat zasad konkursu znajdziecie w regulaminie.

Zasady konkursy opisane są w artykule ZASADY KONKURSU.

Najczęściej Zadawane Pytania dostępne są w artykule FAQ KONKURSU.

Konkurs trwa od 1 maja 2011 do 30 września 2011 roku.

Nagrodą sponsorowaną przez biuro podróży Solar Travel jest 8 dni w Egipcie w październiku 2011 roku dla dwóch osób (przelot samolotem w obie strony, wylot z krajowego portu lotniczego, 7 noclegów w hotelu 5* w opcji all inclusive w pokoju dwuosobowym).

Do dzieła, kto poleci, ten odleci!

 

Zespół SuperSluby.pl

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Konkursy
Wyniki konkursu Superweekend z SuperSlubami

Wyniki konkursu Superweekend z SuperSlubami

Podczas Targów Kieleckich miało miejsce oficjalne rozpoczęcie konkursu, w którym do wygrania był romantyczny weekend w kompleksie hotelowym Paradiso. Znamy już...
Czytaj więcej
Konkurs "SuperSluby niczym Mikołaj Święty położą pod choinkę prezenty"

Konkurs "SuperSluby niczym Mikołaj Święty położą pod choinkę prezenty"

Idzie zima, idą Święta, każdy człowiek to pamięta! Mikołaja wyglądamy, na prezenty już czekamy. Poczuj magię nadchodzących Świąt! Bożonarodzeniowy konkurs portalu...
Czytaj więcej
Poleć nasz portal znajomym, a nagrody czekają!

Poleć nasz portal znajomym, a nagrody czekają!

POLEĆ NASZ PORTAL ZNAJOMYM! Z przyjemnością ogłaszamy kolejny konkurs portalu SuperSluby.pl. Co miesiąc macie szansę wygrać jeden z wielu gadżetów  naszego portalu....
Czytaj więcej
KONKURS - Zaobrączkuj się z SuperSlubami!

KONKURS - Zaobrączkuj się z SuperSlubami!

SuperSluby wraz z firmą jubilerską TAXOR mają dla Was nie lada gratkę. Nowy konkurs, w którym do wygrania jest bon o...
Czytaj więcej
Konkurs na najpopularniejszą stronę ślubną rozwiązany!

Konkurs na najpopularniejszą stronę ślubną rozwiązany!

KONKURS NA NAJPOPULARNIEJSZĄ STRONĘ ŚLUBNĄ ROZWIĄZANY!!!!             Z radością informujemy, że konkurs na najczęściej odwiedzaną stronę został rozwiązany. Niemal do ostatnich dni...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2020 - SuperSluby.pl