Logowanie

Ślubne tematy

 
IX edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2011

W najnowszym numerze magazynu, dowiecie się nie tylko o ślubach gwiazd, nowościach na rynku ślubnej mody czy nowych trendach w makijażu. Czekają na Was również atrakcje w postaci relacji z New Jersey Fashion Week, ARTwear i rodzimych Ogólnopolskich Targach Ślubnych „MODNY ŚLUB". Czytajcie i inspirujcie się!

 

 


„Wywiady z gwiazdami - Lidia Kopania - „Połączyła nas wspólna pasja"

Ślubna sesja zdjęciowa z gwiazdą polskiej estrady Lidią Kopanią. Piosenkarka zdradza nam sekrety swojego związku i opowiada o cudownym ślubie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Przegląd rynku mody"

Newsletter, a w nim; nowości w modzie ślubnej damskiej - Dora, Fulara & Żywczyk, Max Chaoul, Kreacja Żannet, Annais, Sophie Verney, Li Parie oraz w modzie ślubnej męskiej - Pawis, Oskar, New Men, Crux, Mariusz Przybyszewski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Ślubny makijaż fotograficzny"

Świat makijażu profesjonalnego oczami zdobywczyni I miejsca na Mistrzostwach Polski Makijażu w 2010 roku - Sylwii Gromskiej. To co każda panna młoda i jej wizażystka powinny wiedzieć o ślubnym makijażu fotograficznym. Przepiękne makijaże na co dzień i od święta.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Ekstrawaganckie słodkości"

Buddy Valastro - amerykański władca słodkości wraz ze swoją liczną rodziną od pokoleń tworzy niesamowite tortowe arcydzieła. To znakomity cukiernik, wywodzący się z rodziny, która tym fachem trudni się od czterech pokoleń. Dzień w dzień Buddy i jego rodzina naprawdę ciężko pracują, ale owocem ich pracy są cukiernicze arcydzieła. Sami oceńcie.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Ślubny Strój Rozbarski"

Każda moda ma swoją historię, ale opowiadając o ślubnym stroju rozbarskim wkraczamy w swoisty świat magii i symboliki, bez której ludowe stroje ślubne nie istniały. Jeszcze pod koniec XIX wieku zaniechanie obrzędowości źle wróżyło dla pożycia małżeńskiego. Ludowy strój ślubny, dzięki swojej symbolice, odczyniał więc złe uroki i zapewniał szczęście w związku. Był piękny, ale dość komplikowany, o jego wartości świadczyło bardzo wiele elementów, których śląscy nowożeńcy nie mogli pominąć.

 

 

 

 

 

 

 

 

„Bielszy odcień bieli"

Wachlarze, parasolki, stroiki ... ecru czy białe?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Veronica Spadaro i jej pasja"

 Młoda projektantka z Wenezueli, ukończyła studia projektowania mody we włoskiej szkole w Mediolanie. Obecnie pracuje nad własną marką Veronica Spadaro Couture. Dla nas opowiada o początkach kariery, pasji tworzenia i źródłach inspiracji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Chi Chi Couture Calgary"

Kilka propozycji mody wizytowej prosto z Kanady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"ARTwear - The Art Of Fashion"

To już ósmy rok, odkąd ARTwear jest organizowany w Calgary w Kanadzie, stając się jednocześnie jednym z najważniejszych i najbardziej oczekiwanych przez tamtejszą społeczność wydarzeń świata mody.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Elegancka Świadkowa"

W moich poprzednich artykułach zajmowałam się już panną młodą i panem młodym, doradzałam starszym paniom, jak powinny wyglądać w dniu ślubu ich dzieci, dlatego też nadeszła najwyższa pora,abym zajęła się równie ważną osobą jaką jest pani świadkowa."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"NEW JERSEY Fashion Week"

Każdego roku zarówno wiosna jak i jesień, to dwie istotne dla świata mody pory roku. To właśnie w tym czasie odbywają się na całym świecie pokazy mody prezentujące zwiastuny trendów na kolejne sezony - Wiosna/Lato oraz Jesień/Zima. Kolejna odsłona New Jersey Fashion Week prosto z Kanady. Ciekawe propozycje dla Pań i Panów oczami naszej korespondentki Ani Basak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Przyciąganie jak magnes, czyli feng shui w relacjach damsko-męskich cz. II"

 Psycholog Katarzyna Świtalska jak zawsze dba o nasze dobre samopoczucie. Tym razem wprowadzamy porządek w sypialni począwszy od koloru ścian, oświetlenia aż po symbole. Jeśli chcecie się dowiedzieć co zrobić, by poprawić Wasze relacje w związku koniecznie przeczytajcie „Feng shui w relacjach damsko-męskich" naszej autorki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Podziel się z nami swoimi wspomnieniami"

Byliście na weselu i do dziś tamta impreza śni Wam się po nocach? Organizowaliście przyjęcie weselne, o którym nie możecie zapomnieć? A może Wasze wesele było wyjątkowe i chcecie się nim podzielić w szerszym gronie? Chętnie przeczytamy Wasze relacje - nie przekraczające dwóch stron A4 wydruku komputerowego oraz obejrzymy zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

„Modnie do ślubu"

To, co najmodniejsze zaprezentowano w Kielcach na III Ogólnopolskich Targach Ślubnych „MODNY ŚLUB". Poznaliśmy również najpiękniejszą suknię ślubną nagrodzoną tytułem Bridal Awards 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej w E-Wydaniu ŚLUB MARZEŃ na stronie www.slubmarzen.pl

 

 

 

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Prasa ślubna
Przegląd prasy ślubnej - maj 2009

Przegląd prasy ślubnej - maj 2009

Ślub jest wydarzeniem w życiu człowieka, do którego przygotowujemy się skrupulatnie. Staramy się aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Bez...
Czytaj więcej
Przegląd prasy: Ślub Marzeń – I kwartał 2010 Wspaniały Ślub – luty 2010

Przegląd prasy: Ślub Marzeń – I kwartał 2010 Wspaniały Ślub – luty 2010

Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive - I kwartał 2010 r.   Nr 1/ 2010 r. a w nim:   Amerykańska Etykieta Ślubna - Kwiaty, muzyka,...
Czytaj więcej
Przegląd prasy ślubnej, marzec 2010

Przegląd prasy ślubnej, marzec 2010

Zapraszamy do zapoznania się z nowym przeglądem magazynów „Wspaniały Ślub" i „Moda na Ślub".  W obu magazynach tematem przewodnim są suknie...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

W najnowszym numerze magazynu aż roi się od gorących tematów. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie. Historia złotego...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2011

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2011

W najnowszym numerze magazynu, dowiecie się nie tylko o ślubach gwiazd, nowościach na rynku ślubnej mody czy nowych trendach w...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2024 - SuperSluby.pl