Logowanie

Ślubne tematy

 
IX edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2011

Drogie Panie, przedstawiamy Wam najnowsze trendy w modzie ślubnej. Wesele po krakowsku lub żydowsku, Fashion Week w Barcelonie czy kontrowersje na temat Panny Młodej w spodniach - chcecie więcej? Zajrzyjcie do artykułu i pobierzecie najnowszy numer pisma!

 

                                               

 

 

Ślubny strój krakowski 

Czy wiecie jak wygląda prawdziwy krakowski strój ślubny? Jest bardzo bogato zdobiony, zarówno ten dla pani jak i pana młodego. Warto zobaczyć. To mistrzowskie dwa arcydzieła. Gdyby dziś któraś z pań zapragnęła w dniu ślubu wyglądać jak taka Krakowianka musiałaby zadbać o kilkanaście ważnych szczegółów stroju, których po prostu nie wypada nie założyć w dniu ślubu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Newsletter

Przegląd rynku mody ślubnej i wizytowej, m.in. najnowsza kolekcja Małgorzaty Dudek w sesji z udziałem Ani Piszczałki (uczestniczki Top Model 2010), Nagroda dla Cymbeline „Best Designer 2011", kolekcja garniturów Digel i Pawis, kolekcja sukien ślubnych Mon Cheri, ślubna bielizna Intimissimi i wiele innych.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fashion Week Barcelona 2012

Ponoć Hiszpanie wiedzą jak do ślubu ubrana powinna iść panna młoda, ale to Francuzi zbierają nagrody za najlepszych projektantów ślubnych. Zobaczcie najnowszą kolekcję  „Very Chic" od Cymbeline prosto z wybiegów hiszpańskiej Barcelony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wesela żydowskie

Nasz korespondent i fotograf, Rafał Wegiel, opisuje tym razem pełne obrzędów wesele żydowskie. Co to jest Mazel Tow i kiedy następuje ketuba dowiecie się z tego małego przewodnika po ślubnym obrządku żydowskim.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakochaj się w bieli

Czysta nieskazitelna biel w sesji od Maggio Ramatti. Kwintesencja kobiecości i subtelności w klasycznym wydaniu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wedding and the city 

Modowa sesja ślubna w mieście. Tym razem tłem do naszych zdjęć nie była zielona trawa i cudowne sielskie krajobrazy. Okazało się, że miejska przestrzeń publiczna też ma ciekawe klimaty do zaoferowania. Postanowiliśmy to pokazać, zaglądając  m.in. na ulice, dworzec, przed hotel, pasaż miejski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parkshow

Relacja z pokazu mody i sztuki, który corocznie odbywa się w Calgary w Kanadzie. Pomysł ten ma na celu wspieranie młodych zdolnych projektantów, którzy stawiają pierwsze kroki w modowym biznesie. Pokaz odbywa się dwukrotnie każdego roku. Na ostatnim z nich zaprezentowano kolekcje lokalnych projektantów mody na sezon wiosna/lato 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fashionata

W Polsce jak i na świecie popularne są pokazy mody, z których pieniądze wędrują na szczytne cele. W Calgary taki pokaz miał miejsce w jednym z największych centrów handlowych Holf Renfrew, gdzie za wybieg posłużyły ruchome, łączące trzy piętra schody. Modelki prezentowały najnowsze kolekcje światowych marek jak Alexander McQueen, Gucci po Victorie Beckham i Burberry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pout Clothing

Bajkowa górska sceneria i zniewalające krajobrazy a na ich tle prężnie wijąca się czarnoskóra modelka. Ciekawe połączenie kolorów i świeżego klimatu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Chi Chi Couture

Kilka propozycji mody wizytowej prosto z Kanady

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Świat bielizny i aniołów

Wywiad z modelkami promującymi kultową bieliznę od Victoria Secret. Specjalnie dla nas, Doutzen Kroes oraz Candice Swanepoel opowiadają o swoim życiu, karierze i pracy dla Victoria Secret.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo operacji plastycznych

Coraz częściej do klinik chirurgii plastycznej trafiają młode osoby, które nie zawsze wiedzą czego oczekiwać i jakiej obsługi żądać w gabinecie lekarskim. Czego wystrzegać się przed zabiegiem plastycznym i jak bezpiecznie przejść okres po operacji, o tym w naszym mini przewodniku.

 

 

 

 

 

Panna młoda w spodniach

Tak się już przyjęło, że od wieków pannę młodą symbolizuje suknia ślubna. A dlaczego by nie zmienić tego zwyczaju i założyć piękne spodnium? Dla miłośniczek spodni i tych, które pragną wyrazić siebie przygotowaliśmy kilka propozycji tego nietypowego stroju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej w E-Wydaniu ŚLUB MARZEŃ na stronie www.slubmarzen.pl

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Prasa ślubna
Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – wrzesień 2010

Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – wrzesień 2010

Wielkimi krokami nadszedł do nas koniec wakacji, a wraz z nim nowy numer magazynu „Wspaniały Ślub". Najnowszy numer nie tylko zaskoczy...
Czytaj więcej
Przegląd prasy: Ślub Marzeń – I kwartał 2010 Wspaniały Ślub – luty 2010

Przegląd prasy: Ślub Marzeń – I kwartał 2010 Wspaniały Ślub – luty 2010

Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive - I kwartał 2010 r.   Nr 1/ 2010 r. a w nim:   Amerykańska Etykieta Ślubna - Kwiaty, muzyka,...
Czytaj więcej
Przegląd prasy ślubnej - maj 2009

Przegląd prasy ślubnej - maj 2009

Ślub jest wydarzeniem w życiu człowieka, do którego przygotowujemy się skrupulatnie. Staramy się aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Bez...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – czerwiec 2010

Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – czerwiec 2010

Specjalnie dla Was nowa- czerwcowa odsłona magazynu „Wspaniały Ślub". W tym miesiącu w magazynie pojawiło się wiele ciekawych tematów, które będą...
Czytaj więcej
Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 3/2010

Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 3/2010

W numerze wakacyjnym warto zapoznać się bliżej z najnowszymi kolekcjami dwóch francuskich marek. Na rynkach zagranicznych cenione od lat. Jedna, w...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2020 - SuperSluby.pl