Logowanie

Ślubne tematy

 

Seks a znak zodiaku!

Seks a znak zodiaku!

Wierzcie lub nie, ale często nasz znak zodiaku odzwierciedla nie tylko nasze cechy charakteru, ale ukazuje również nasze preferencje seksualne. Wiadomo, że na informacje płynące z astrologii należy patrzeć z lekkim przymrużeniem oka, ale często można dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie. W takim razie spójrzmy!

BARAN

Baran z pewnością musi wiedzieć, że jest podziwiany. Zdecydowanie nie wolno mu mówić co ma robić, ale jednocześnie ciągłe przytakiwanie może go znudzić. Barany to zazwyczaj dominujące osobowości, seks z nimi bywa prosty, szybki, ale za to niezwykle ekscytujący. Bardzo spodobać może mu się gryzienie płatków uszu, czy masowanie głowy.

BYK

Byk jest potwierdzeniem znanego powiedzenia, że przez żołądek do serca mężczyzny. W oko bykowi na pewno wpadnie osoba z dużym poczuciem humoru. Warto także wiedzieć, że byki są wiernymi i namiętnymi kochankami, lubią się delektować rozkoszą krok po kroku, nie przepadają za udziwnieniami. A całowanie po szyi to klucz do sukcesu!

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są bardzo rozmowne i uwielbiają poszerzać swoje horyzonty. Bliźnięta bardzo lubią eksperymentować, więc raczej nie łączą się w pary z osobami nieśmiałymi. Kluczem do uwiedzenia bliźniąt są ich dłonie - ssanie placów doprowadzi je do szaleństwa!

RAK

W przypadku Raka uważaj na komplementy, pamiętaj aby były szczere i niebanalne. Ważne, żeby przy Tobie miał poczucie bezpieczeństwa. Natomiast seks z Rakiem to niesamowite przeżycie, które rozpala wszystkie zmysły, ale nie oczekuj niczego nowego. Bardzo erogenną strefą Raków są piersi.

LEW

Lwy bywają bardzo wymagające względem swoich partnerów, lubią być podziwiane i chwalone. Lwy należą do bardzo zmysłowych i namiętnych kochanków. Są bardzo  kreatywne i twórcze w łóżku, lubią eksperymentować i zaskakiwać. Gdy chcesz „dogodzić" Lwom pamiętaj, że uwielbiają być dopieszczane, a także masowane.

PANNA

W przypadku Panny sprawdzi się partner, który będzie ją stymulował intelektualnie. Panny rzadko kiedy decydują się na przelotne romanse oraz przygody. Natomiast seks z Panną z czasem staje się coraz lepszy. Panny bywają bardzo konwencjonalne, więc nie licz na eksperymenty i nowości w łóżku.

WAGA

Jeśli chcesz zdobyć przychylność Wagi, pozwól jej mówić o sobie. Dodatkowo jeśli jesteś  miły, szczery i zabawny masz ogromne szanse na uwiedzenie jej. Bardzo wrażliwą częścią ciała wag jest dolna partia pleców. Natomiast seks z Wagą może być naprawdę ekscytujący, gdyż są bardzo pomysłowe i lubią eksperymentować.

SKORPION

Nie staraj się zdominować Skorpiona ani nie kontroluj go, z drugiej jednak strony nie bądź zbyt miękki bo Skorpiony cenią silne osobowości. Seks ze Skorpionem jest bardzo intensywny i pełen pasji, a także możesz liczyć na spełnienie swoich wszelkich fantazji.

STRZELEC

Wobec Strzelca należy zachowywać emocjonalny dystans. Strzelec łatwo da się namówić na randkę, ale już trudniej usidlić go w stałym związku. Osoby spod tego znaku to odkrywcy, miłośnicy przygód, którzy lubią eksperymentować także w seksie. Strzelec nie będzie odpowiednim partnerem dla osoby o konserwatywnych poglądach. Strefa erogenna to uda, a w szczególności ich wewnętrzna strona.

KOZIOROŻEC

Koziorożec bardzo lubi rozmawiać na ważne tematy, ale także chce być rozśmieszany. Pamiętaj aby nie spóźnić się na randkę z Koziorożce. Potrafi kochać się całą noc, a nawet dłużej. Koziorożce są zazwyczaj dobre w tym co robią, ale nie są zbyt kreatywne. Uwielbiają pieszczoty stóp.

WODNIK

Jeżeli chcesz uwieść Wodnika pamiętaj o komunikatywności i elastyczności. Strefami erogennymi Wodnika są łydki i kostki. Wodnik jest bardzo kreatywny, pomysłowy i spontaniczny. Seks jest dla niego dobrą zabawą, może dlatego tak lubi szybki seks.

RYBY

Ryby powinny mieć partnera, który prawi im komplementy. A przy masażu stóp oszaleją z rozkoszy. Ryby bardzo lubią wszelkie zabawy erotyczne.

 

Czytaj więcej na:

 

 

 

 

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Ona i On
Male or female?

Male or female?

Gry wideo przez długi czas były oceanem niezmierzonego testosteronu, w którym ku utrapieniu swych żon młodzi małżonkowie tonęli zaraz po wypowiedzeniu...
Czytaj więcej
Przedślubne wojny

Przedślubne wojny

Przygotowania do ślubu są bardzo stresujące. Zawsze zdarzy się coś, co pokrzyżuje nam szyki i stanie się ogniskiem zapalnym, niepożądanej w...
Czytaj więcej
Jak wychować dorosłego mężczyznę?

Jak wychować dorosłego mężczyznę?

Czy dorosły facet da się wychować? Czy można zmienić jego okropne przyzwyczajenia? Wszystko jest możliwe, ale potrzeba dużo cierpliwości i kilka...
Czytaj więcej
Seksualna rewolucja, czyli unikamy łóżkowych gaf!

Seksualna rewolucja, czyli unikamy łóżkowych gaf!

Każdemu, nawet najbardziej wyrafinowanemu i doświadczonemu kochankowi zdarzają się łóżkowe pomyłki. Jedni obracają je w żart, drudzy zamykają się w sobie...
Czytaj więcej
Współczesne zaręczyny

Współczesne zaręczyny

Zaręczyny. Zgoda dwóch serc na bycie jednym. W Polsce to tradycja kultywowana od wieków. Uroczyste zaręczyny z rodzicami i oficjalną prośbą...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2020 - SuperSluby.pl