Logowanie

Ślubne tematy

 

Seks a znak zodiaku!

Seks a znak zodiaku!

Wierzcie lub nie, ale często nasz znak zodiaku odzwierciedla nie tylko nasze cechy charakteru, ale ukazuje również nasze preferencje seksualne. Wiadomo, że na informacje płynące z astrologii należy patrzeć z lekkim przymrużeniem oka, ale często można dowiedzieć się czegoś ciekawego o sobie. W takim razie spójrzmy!

BARAN

Baran z pewnością musi wiedzieć, że jest podziwiany. Zdecydowanie nie wolno mu mówić co ma robić, ale jednocześnie ciągłe przytakiwanie może go znudzić. Barany to zazwyczaj dominujące osobowości, seks z nimi bywa prosty, szybki, ale za to niezwykle ekscytujący. Bardzo spodobać może mu się gryzienie płatków uszu, czy masowanie głowy.

BYK

Byk jest potwierdzeniem znanego powiedzenia, że przez żołądek do serca mężczyzny. W oko bykowi na pewno wpadnie osoba z dużym poczuciem humoru. Warto także wiedzieć, że byki są wiernymi i namiętnymi kochankami, lubią się delektować rozkoszą krok po kroku, nie przepadają za udziwnieniami. A całowanie po szyi to klucz do sukcesu!

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta są bardzo rozmowne i uwielbiają poszerzać swoje horyzonty. Bliźnięta bardzo lubią eksperymentować, więc raczej nie łączą się w pary z osobami nieśmiałymi. Kluczem do uwiedzenia bliźniąt są ich dłonie - ssanie placów doprowadzi je do szaleństwa!

RAK

W przypadku Raka uważaj na komplementy, pamiętaj aby były szczere i niebanalne. Ważne, żeby przy Tobie miał poczucie bezpieczeństwa. Natomiast seks z Rakiem to niesamowite przeżycie, które rozpala wszystkie zmysły, ale nie oczekuj niczego nowego. Bardzo erogenną strefą Raków są piersi.

LEW

Lwy bywają bardzo wymagające względem swoich partnerów, lubią być podziwiane i chwalone. Lwy należą do bardzo zmysłowych i namiętnych kochanków. Są bardzo  kreatywne i twórcze w łóżku, lubią eksperymentować i zaskakiwać. Gdy chcesz „dogodzić" Lwom pamiętaj, że uwielbiają być dopieszczane, a także masowane.

PANNA

W przypadku Panny sprawdzi się partner, który będzie ją stymulował intelektualnie. Panny rzadko kiedy decydują się na przelotne romanse oraz przygody. Natomiast seks z Panną z czasem staje się coraz lepszy. Panny bywają bardzo konwencjonalne, więc nie licz na eksperymenty i nowości w łóżku.

WAGA

Jeśli chcesz zdobyć przychylność Wagi, pozwól jej mówić o sobie. Dodatkowo jeśli jesteś  miły, szczery i zabawny masz ogromne szanse na uwiedzenie jej. Bardzo wrażliwą częścią ciała wag jest dolna partia pleców. Natomiast seks z Wagą może być naprawdę ekscytujący, gdyż są bardzo pomysłowe i lubią eksperymentować.

SKORPION

Nie staraj się zdominować Skorpiona ani nie kontroluj go, z drugiej jednak strony nie bądź zbyt miękki bo Skorpiony cenią silne osobowości. Seks ze Skorpionem jest bardzo intensywny i pełen pasji, a także możesz liczyć na spełnienie swoich wszelkich fantazji.

STRZELEC

Wobec Strzelca należy zachowywać emocjonalny dystans. Strzelec łatwo da się namówić na randkę, ale już trudniej usidlić go w stałym związku. Osoby spod tego znaku to odkrywcy, miłośnicy przygód, którzy lubią eksperymentować także w seksie. Strzelec nie będzie odpowiednim partnerem dla osoby o konserwatywnych poglądach. Strefa erogenna to uda, a w szczególności ich wewnętrzna strona.

KOZIOROŻEC

Koziorożec bardzo lubi rozmawiać na ważne tematy, ale także chce być rozśmieszany. Pamiętaj aby nie spóźnić się na randkę z Koziorożce. Potrafi kochać się całą noc, a nawet dłużej. Koziorożce są zazwyczaj dobre w tym co robią, ale nie są zbyt kreatywne. Uwielbiają pieszczoty stóp.

WODNIK

Jeżeli chcesz uwieść Wodnika pamiętaj o komunikatywności i elastyczności. Strefami erogennymi Wodnika są łydki i kostki. Wodnik jest bardzo kreatywny, pomysłowy i spontaniczny. Seks jest dla niego dobrą zabawą, może dlatego tak lubi szybki seks.

RYBY

Ryby powinny mieć partnera, który prawi im komplementy. A przy masażu stóp oszaleją z rozkoszy. Ryby bardzo lubią wszelkie zabawy erotyczne.

 

Czytaj więcej na:

 

 

 

 

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Ona i On
Przeciwieństwa się przyciągają?

Przeciwieństwa się przyciągają?

Ona i on, jak ogień i woda czy raczej jak dwie połówki pomarańczy? Przeciwieństwa się przyciągają na stałe czy tylko chwilowo?...
Czytaj więcej
Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Dlaczego mężczyźni boją się ślubu?

Bo nie da się ukryć, że boją się - dużo bardziej niż my, kobiety. Skąd wynika ich lęk przed "zaobrączkowaniem" się?...
Czytaj więcej
Ratunku, będziemy mieli dziecko! Piękna i zadbana przyszła mama

Ratunku, będziemy mieli dziecko! Piękna i zadbana przyszła mama

Przyszła mama powinna szczególnie dbać o swoje zdrowie, ale nie zapominać przy tym o urodzie. Jak już ustaliliśmy wcześniej, ciąża nie...
Czytaj więcej
O jakich mężczyznach marzą kobiety?

O jakich mężczyznach marzą kobiety?

Przystojny, czuły, kochający, wysoki, wysportowany, zabawny blondyn z niebieskimi oczami, lub opalony brunet o ciemnym spojrzeniu. Takie wyobrażenie o idealnym mężczyźnie...
Czytaj więcej
Randka w kasynie

Randka w kasynie

Brzmi trochę niepokojąco ale czemu by nie wnieść trochę pikanterii do randek z ukochanym? Jedna wizyta nie zrujnuje naszego budżetu a...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2023 - SuperSluby.pl