Logowanie

Ślubne tematy

 
IX edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live

Jak mieć olśniewający uśmiech na ślubie?

Jak mieć olśniewający uśmiech na ślubie?

Ze ślubem zawsze kojarzy się kolor biały. Panna Młoda tradycyjnie powinna mieć na sobie białą suknię ślubną, ale wiele kobiet rezygnuje z tej śnieżnobiałej, wybierając różne warianty koloru kremowego, np. ecru. Kwestia gustu i mody.

Natomiast z pewnością śnieżnobiały powinien być uśmiech Panny Młodej jak i Pana Młodego.

Dlatego podczas przygotowań do ślubu i wesela warto zwrócić uwagę na estetykę uśmiechu.

Kolorowe czasopisma „atakują" nas wizerunkami gwiazd, które szczycą się olśniewającym, białym uśmiechem. Jak wiadomo, na zdjęciu „zabieg" wybielania zębów można zrobić bardzo łatwo. Natomiast na rzeczywistą poprawę „jakości" uśmiechu potrzebujemy trochę więcej czasu i pieniędzy.

Na rynku dostępna jest cała gama past wybielajacych. Obok nich można wymienić również wybielające gumy do żucia, paski i żele. Oczywiście są to tylko półśrodki, których efekt wcale nie musi być satysfakcjonujący.

Najlepiej jest wybrać się do specjalisty stomatologa. I tutaj też mamy nie jeden, a kilka sposobów na pozbycie się brzydkiego i uciążliwego nalotu na zębach.

Każdy zabieg wybielania rozpoczyna się od tak zwanego piaskowania zębów, które w wielu przypadkach istotnie polepsza koloryt uzębienia, ale przede wszystkim umożliwia skuteczne i równomierne działanie właściwych preparatów wybielających.

Pierwszy sposób wybielania to metoda nakładkowa - Nite White. Polega ona na przygotowaniu specjalnych odlewów na zęby w gabinecie dentystycznym. Gotowe nakładki zakłada się na zęby w domu i napełnia je żelem z substancją aktywną. Kilku-kilkunastodniowa terapia przynosi w większości przypadków bardzo dobre rezultaty. Minusem tej metody jest długi proces wybielania oraz niewygoda (nakładki stosuje się zwykle w nocy - mogą utrudniać zasypianie), plusem - stosunkowo niska cena, wahająca się w granicach 1000zł.

Innym sposobem jest zastosowanie w gabinecie stomatologicznym żelu wybielającego i naświetlenie go specjalistyczną lampą Beyond. Cały zabieg trwa około 2h. W tym czasie nadtlenki stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem.
Zaletą tej metody jest szybki rezultat i pełna kontrola stomatologa. Metoda ta jest nieco droższa od metody nakładkowej - wybielanie kosztuje zwykle około 1200zł.

Najnowszą metodą wybielania jest laser. Jest to metoda zdecydowanie najdroższa (całe uzębienie możemy w ten sposób wybielić za 1800-2000zł), ale także najszybsza i, w wielu przypadkach, najskuteczniejsza.

Sposobów jest więc kilka, wystarczy się zastanowić która z metod będzie dla nas najodpowiedniejsza. Czasem warto zainwestować nieco więcej pieniędzy, aby efekt był satysfakcjonujący i trwały. Tym bardziej jeśli chodzi o uśmiech, gdyż w dniu ślubu nie sposób się nie uśmiechać. Jest to przecież najszczęśliwszy dzień dwojga zakochanych osób.

 

SuperSluby.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Zdrowie i uroda
Plastic-fantastic przed ślubem?

Plastic-fantastic przed ślubem?

Moda na przedślubne operacje plastyczne to za Oceanem już rutyna. Powiększanie piersi, liposukcja, wypełnianie ust. Amerykanie nazywają to zjawisko: ,,Bridalplasty" -...
Czytaj więcej
Panno Młoda, strzeż się PĄCZKA!

Panno Młoda, strzeż się PĄCZKA!

Ponieważ dzisiaj Tłusty Czwartek, postanowiliśmy, z przymrużeniem oka, przyjrzeć się słodkiej pokusie, której ulegają wszystkie łasuchy. Biorąc pod lupę pączka, naszego...
Czytaj więcej
Jedwabne paznokcie dla Panny Młodej

Jedwabne paznokcie dla Panny Młodej

Jeżeli marzycie o pięknych i zadbanych paznokciach, ale nie jesteście zwolenniczkami sztucznie wyglądających tipsów, idealnym rozwiązaniem dla Was będzie metoda Fiberglass....
Czytaj więcej
Podaruj sobie trochę luksusu

Podaruj sobie trochę luksusu

Kosmetyki z wysokich półek nie są w zasięgu Twoich możliwości finansowych? Marzysz jednak o tym, by chociaż wypróbować znane marki?  Jest...
Czytaj więcej
Uśmiech – tajna broń do zadań specjalnych

Uśmiech – tajna broń do zadań specjalnych

Uśmiechem możesz zawojować cały świat. Nie wierzysz? Uśmiechając się do drugiej osoby momentalnie przełamujesz dzielący Was dystans, kruszysz lody, przekazujesz niewidzialny...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2020 - SuperSluby.pl