Logowanie

Ślubne tematy

 

Jak mieć olśniewający uśmiech na ślubie?

Jak mieć olśniewający uśmiech na ślubie?

Ze ślubem zawsze kojarzy się kolor biały. Panna Młoda tradycyjnie powinna mieć na sobie białą suknię ślubną, ale wiele kobiet rezygnuje z tej śnieżnobiałej, wybierając różne warianty koloru kremowego, np. ecru. Kwestia gustu i mody.

Natomiast z pewnością śnieżnobiały powinien być uśmiech Panny Młodej jak i Pana Młodego.

Dlatego podczas przygotowań do ślubu i wesela warto zwrócić uwagę na estetykę uśmiechu.

Kolorowe czasopisma „atakują" nas wizerunkami gwiazd, które szczycą się olśniewającym, białym uśmiechem. Jak wiadomo, na zdjęciu „zabieg" wybielania zębów można zrobić bardzo łatwo. Natomiast na rzeczywistą poprawę „jakości" uśmiechu potrzebujemy trochę więcej czasu i pieniędzy.

Na rynku dostępna jest cała gama past wybielajacych. Obok nich można wymienić również wybielające gumy do żucia, paski i żele. Oczywiście są to tylko półśrodki, których efekt wcale nie musi być satysfakcjonujący.

Najlepiej jest wybrać się do specjalisty stomatologa. I tutaj też mamy nie jeden, a kilka sposobów na pozbycie się brzydkiego i uciążliwego nalotu na zębach.

Każdy zabieg wybielania rozpoczyna się od tak zwanego piaskowania zębów, które w wielu przypadkach istotnie polepsza koloryt uzębienia, ale przede wszystkim umożliwia skuteczne i równomierne działanie właściwych preparatów wybielających.

Pierwszy sposób wybielania to metoda nakładkowa - Nite White. Polega ona na przygotowaniu specjalnych odlewów na zęby w gabinecie dentystycznym. Gotowe nakładki zakłada się na zęby w domu i napełnia je żelem z substancją aktywną. Kilku-kilkunastodniowa terapia przynosi w większości przypadków bardzo dobre rezultaty. Minusem tej metody jest długi proces wybielania oraz niewygoda (nakładki stosuje się zwykle w nocy - mogą utrudniać zasypianie), plusem - stosunkowo niska cena, wahająca się w granicach 1000zł.

Innym sposobem jest zastosowanie w gabinecie stomatologicznym żelu wybielającego i naświetlenie go specjalistyczną lampą Beyond. Cały zabieg trwa około 2h. W tym czasie nadtlenki stosowane do wybielania reagują z przebarwionym szkliwem.
Zaletą tej metody jest szybki rezultat i pełna kontrola stomatologa. Metoda ta jest nieco droższa od metody nakładkowej - wybielanie kosztuje zwykle około 1200zł.

Najnowszą metodą wybielania jest laser. Jest to metoda zdecydowanie najdroższa (całe uzębienie możemy w ten sposób wybielić za 1800-2000zł), ale także najszybsza i, w wielu przypadkach, najskuteczniejsza.

Sposobów jest więc kilka, wystarczy się zastanowić która z metod będzie dla nas najodpowiedniejsza. Czasem warto zainwestować nieco więcej pieniędzy, aby efekt był satysfakcjonujący i trwały. Tym bardziej jeśli chodzi o uśmiech, gdyż w dniu ślubu nie sposób się nie uśmiechać. Jest to przecież najszczęśliwszy dzień dwojga zakochanych osób.

 

SuperSluby.pl

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Zdrowie i uroda
Japoński manicure – alternatywa dla naszych paznokci

Japoński manicure – alternatywa dla naszych paznokci

Masz dość tipsów, a klasyczny manicure Cię nie zadowala? Nakładane odżywki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Twoje paznokcie potrzebują odnowy i zabiegów...
Czytaj więcej
Gdy nasz organizm woła o pomoc...

Gdy nasz organizm woła o pomoc...

Problemy z cerą, kiepskie samopoczucie, ciągłe zmęczenie oraz wiele innych, mniej lub bardziej charakterystycznych przypadłości towarzyszy nam każdego dnia. Nie zauważamy...
Czytaj więcej
Przygoda z prostownicą

Przygoda z prostownicą

Długie, proste i lśniące włosy to marzenie nie jednej kobiety. Jednak mało która miała takie szczęście, żeby dostać je od natury....
Czytaj więcej
Twój kosmetyczny niezbędnik, czyli… tusz i już!

Twój kosmetyczny niezbędnik, czyli… tusz i już!

Już od dziś ruszamy z nowym cyklem, tym razem dotyczącym porad kosmetycznych. Jak wybrać odpowiedni produkt, który zarówno fantastycznie podkreśli Waszą...
Czytaj więcej
Antykoncepcja coraz nowocześniejsza

Antykoncepcja coraz nowocześniejsza

Już w starożytności stosowano przeróżne metody zapobiegania ciąży. Skuteczność niektórych z nich była zerowa, inne okazywały się trafnymi wynalazkami. Dziś antykoncepcja...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2023 - SuperSluby.pl