Logowanie

Wizytówki Firm » O Katalogu


O Katalogu


Z myślą o narzeczonych borykających się z przygotowaniami do wesela, w serwisie SuperSluby.pl powstały Wizytówki Firm. Dzięki nim będziecie mogli szybko i wygodnie wyszukać firmy, które pomogą Wam zorganizować wesele! Swoje Wizytówki mają tu firmy z całej Polski! Dla Waszej wygody pogrupowaliśmy je w następujące kategorie: Atrakcje, Biżuteria, Catering, Cukiernie, Dekoracje, Fotograf, Fryzjer, Konsultanci ślubni, Kosmetyczka, Kwiaciarnie, Lokale, Moda dla Panów, Moda dla Pań, Muzyka, Podróż poślubna, Pojazdy, Prezenty, Szkoły tańca, Videofilmowanie, Wieczór Kawalerski, Wieczór Panieński, Zaproszenia oraz wiele innych.

Jak korzystać z Wizytówek?

Przeszukiwanie Wizytówek Firm w serwisie SuperSluby.pl jest podzielone na trzy zasadnicze wyszukiwarki.

Wyszukiwanie po kategoriach:


Kategorie

Po kliknięciu w ikonę wybranej kategorii zostaniemy poproszeni o zawężenie przeszukiwania poprzez wybranie interesującego nas województwa. Na ekranie pojawi się spis firm z danej kategorii z wybranego województwa. Na tym etapie możemy (w obrębie wybranej kategorii) zmienić kryteria wyszukiwania wybierając inne województwo. Spis województw jest wyświetlony bezpośrednio pod belką Menu.

Wyszukiwanie po województwach:


Mapka

Przeszukiwanie Wizytówek Firm po województwach jest analogiczne do przeszukiwania po kategoriach.

Po kliknięciu w wybrane województwo zostaniemy poproszeni o zawężenie przeszukiwania poprzez wybranie interesującej nas kategorii. Na ekranie pojawi się spis firm z danego województwa z wybranej kategorii. Na tym etapie możemy (w obrębie wybranego województwa) zmienić kryteria wyszukiwania wybierając inną kategorię. Spis kategorii jest wyświetlony bezpośrednio pod belką Menu.

Wyszukiwanie za pomocą wyszukiwarki firm:


Wyszukiwarka

Przeszukiwanie Wizytówek Firm za pomocą tej wyszukiwarki polega na wypełnieniu odpowiednich pól. Można wypełnić zarówno jedno pole jak i wszystkie. Im więcej pól zostanie wypełnionych tym dokładniejsze wyniki wyszukiwania otrzymamy.

 

Mapa Polski

Kategoria:

Województwo

Miasto:

Nazwa firmy:

Szukana fraza:

Copyright 2007- - SuperSluby.pl