Logowanie

Ślubne tematy

 
IX edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live

Przegląd prasy ślubnej, marzec 2010

Zapraszamy do zapoznania się z nowym przeglądem magazynów „Wspaniały Ślub" i „Moda na Ślub".  W obu magazynach tematem przewodnim są suknie ślubne. Dobieramy suknie ślubne do sylwetki i poznajemy trendy 2010 roku. Oprócz tego wiele innych ciekawych ślubno-weselnych tematów.

 

Wspaniały Ślub - marzec 2010

 

Trzeci numer nowego magazynu na luty 2010, a w nim:

 

 • Atrakcje weselne i ślubne
 • Suknie ślubne - trendy 2010
 • Biżuteria na ślub nie tylko od jubilera
 • Sesja ślubna w górach
 • Plastron - nie tylko do ślubu
 • Maraton przedślubny
 • Jaki zespół na wesele?
 • Formalności ślubne
 • Ślub z obcokrajowcem
 • Wesele przerwane przez poród

Suknia ślubna - trendy 2010

Wszystkie przyszłe Panny Młode zazwyczaj śledzą najnowsze trendy mody ślubnej, we wszelkich dostępnych miejscach: w żurnalach, katalogach, na targach mody ślubnej, w prasie specjalistycznej i oczywiście w Internecie. Przed nimi bardzo ważna decyzja: jaką suknię wybrać, by wyglądać niepowtarzalnie, atrakcyjnie, ale i stosownie w dniu ślubu. Zachowujemy również tradycje przekazywane z pokolenia na pokolenie: biała suknia, coś niebieskiego, coś pożyczonego. W modzie ślubnej na rok 2010 trendy są bardzo zróżnicowane, każda panna młoda znajdzie coś dla siebie: lata 40 i 50 (glamour), syrena (modelowy), suknia balowa (romantyczna), suknia modern (nowoczesna), suknia bohema (artystyczna), beach casual (letnia), klasyczna.

Atrakcje weselne i ślubne

Ślub i wesele to dla każdego wyjątkowe wydarzenie, jednak obecnie sama piękna uroczystość i przyjęcie z tańcami do rana, nie wystarczą. Teraz trzeba wymyślić coś, co sprawi, że nasze wesele będzie niezapomniane, a wszyscy goście przez lata będą wspominać jak dobrze się bawili. W tym celu organizuje się dodatkowe atrakcje, aby przyjęcie było ciekawe i nietypowe. Wybór jest ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy mamy na to przeznaczony duży budżet czy tylko ograniczone środki. W ostatnim czasie coraz bardziej popularne są m.in. fontanny czekoladowe/alkoholowe, sztuczne ognie, rzeźby lodowe, koktajl bary czy pokazy barmańskie.

Maraton przedślubny

Może o tym nie wiecie, ale w dniu kiedy wspólnie wyznaczyliście datę ślubu, staliście się  „sportowcami". Niebawem przekonacie się, że cudowna droga do ślubu, raz bywa prosta i przyjemna innym razem pełna ostrych zakrętów. Nie oznacza to jednak, że trzeba się jej bać! Gwarantem pomyślnego dotarcia do mety jest dobra organizacja! Tak jak do każdej trasy tak i do tej powinniście się właściwie przygotować. Zaplanowanie idealnego ślubu jest nie lada wyzwaniem. To prawdziwy maraton z przeszkodami, w którym liczy się wytrwałość i determinacja. Należy zdać sobie sprawę z tego, że planowanie ślubu wymaga dużego nakładu pracy, znajomości rynku ślubnego oraz poświęcenia czasu, którym nie wszyscy z Was swobodnie dysponują.

Źródło: Magazyn Internetowy WSPANIAŁY ŚLUB, NR 02/2010, dostępny na stronie wspanialy-slub.pl

 

 

Moda na Ślub - 01/2010

Nowy numer 01/2010, a w nim:

 

 • Typy sukien ślubnych - kształt sukni, a sylwetka panny młodej
 • Najmodniejsze suknie ślubne 2010 r.
 • Idealny garnitur - ubieramy pana młodego
 • Prezenty dla nowożeńców - jak nie popełnić gafy, co kupić?
 • Coś niebieskiego - podpowiadamy, jak zapewnić sobie szczęście
 • Dieta przedślubna - zdrowe odchudzanie last minute
 • Galeria obrączek ślubnych

 

 

Idealny garnitur do ślubu

Czym kierować się przy wyborze garnituru? Czy ważna jest jedynie kolorystyka? Jaki wybrać krój, aby zatuszować niedoskonałości sylwetki? Już nie trzeba szukać odpowiedni na te pytania. Wszystkie potrzebne wskazówki znajdziecie w nowym numerze magazynu Modny Ślub. Pomoże to Wam dobrać idealny garnitur.

 

 


Coś niebieskiego

Mówi się, że Panna Młoda, chcąc zapewnić sobie szczęście w związku, w dniu ślubu powinna mieć, oprócz czegoś starego, nowego i pożyczonego - coś niebieskiego... Jakie są korzenie tego przesądu i co może być tym czymś. Najczęściej jest to niewidoczny dla oka element stroju np. podwiązka. Jeśli jednak masz niebieskie oczy i odpowiada Ci aura tej barwy, może powinnaś zastanowić się nad wyborem tego koloru, jako przewodniego w stylizacji ślubnej?

 


Dieta przedślubna

Do ślubu Twoja figura ma wyglądać świetnie? To już czas o nią zadbać. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, żeby dieta była skuteczna i nie wiązała się z nadmiernymi wyrzeczeniami, mamy dla Ciebie kilka rad. Dietetyk Anna Karwańska z Warszawskiego instytutu witalności mówi jak powinna wyglądać dobra dieta przedślubna. Pamiętajcie, że w ciągu paru dni czy tygodni nie zmieni się nic na stałe. Trzeba minimum trzech miesięcy stosowania diety w sposób konsekwentny.

 

Źródło: Moda na Ślub, NR. 01/2010

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Prasa ślubna
Przegląd prasy ślubnej - wrzesień 2009

Przegląd prasy ślubnej - wrzesień 2009

Wakacje powoli dobiegają końca. Jednak mimo, iż za oknem panują jeszcze ciepłe, a nawet gorące dni prasa ślubna dostępna na rynku...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – lipiec 2010

Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – lipiec 2010

Czas leci nieubłaganie - mamy już lipiec, a wraz z nim nowy numer magazynu „Wspaniały Ślub". W nim wiele ciekawych propozycji,...
Czytaj więcej
Przegląd prasy ślubnej - lipiec 2009

Przegląd prasy ślubnej - lipiec 2009

Ciepło, cieplej, gorąco! Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to że lato zbliża się wielkimi krokami. Mimo ...
Czytaj więcej
Przegląd prasy ślubnej, marzec 2010

Przegląd prasy ślubnej, marzec 2010

Zapraszamy do zapoznania się z nowym przeglądem magazynów „Wspaniały Ślub" i „Moda na Ślub".  W obu magazynach tematem przewodnim są suknie...
Czytaj więcej
Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 3/2010

Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 3/2010

W numerze wakacyjnym warto zapoznać się bliżej z najnowszymi kolekcjami dwóch francuskich marek. Na rynkach zagranicznych cenione od lat. Jedna, w...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2022 - SuperSluby.pl