Logowanie

Ślubne tematy

 
IX edycja Podkarpackich Targów Ślubnych Wedding Live

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

W najnowszym numerze magazynu aż roi się od gorących tematów. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie. Historia złotego krążka, operacje plastyczne przed ślubem suknie dla filigranowych Panien Młodych oraz feng szui w relacjach damsko – męskich. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zachęcamy do lektury magazynu.

 

 

http://supersluby.pl/artfiles/dowgryania-64455d.jpg

 

„Jak greckie boginie”

http://supersluby.pl/artfiles/jak-greckie-boginie-e11648.jpgKażdego roku „Kreacja Żannet” zaskakuje ilością nowych wzorów i innowacyjnych pomysłów. W tym sezonie również nie brakuje interesujących modeli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Modne fryzury”

http://supersluby.pl/artfiles/clipboard01-0e4940.jpgZazwyczaj ślubne fryzury są wygładzone, klasyczne. Przeważnie są to proste koczki lub loczki, często z wpiętymi kwiatami bądź „srebrnymi spineczkami”. Naszym celem było nadanie pannie młodej charakteru. Podkreślenie odmienności sukienek, które odbiegają od popularnych rozkloszowanych modeli, przez co fryzury również nie mogły być zwyczajne. Oto nasze propozycje dla przyszłych panien młodych, które szukają pomysłu na odrobinę niecodzienności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Kobiety jak Wenus”

http://supersluby.pl/artfiles/kobiety-jak-wenus-fd5620.jpgZ cyklu „Moda bez granic” - Kolekcja Cymbeline na rok 2011. Za sukcesem marki stoją trzy siostry, które od lat wyszukują tylko najlepsze materiały a do wspólnej pracy zapraszają młodych zdolnych projektantów. Kolekcje tegoroczną pomagała tworzyć jedna z najlepszych japońskich projektantek Hanae Mori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Annais w podróży”

http://supersluby.pl/artfiles/annais-w-podrozy-21954d.jpgWalizki, torebki, berety, szale, parasolki i inne akcesoria, kojarzące się ze światowymi wojażami, towarzyszyły premierze kolekcji Annais 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Alberta Fashion Week”

http://supersluby.pl/artfiles/alberta-fashion-week-7834ce.jpgKorespondencja z Kanady. Dwa razy w roku w Calgary w Kanadzie odbywają się pokazy mody „Alberta Fashion Week. Podczas jesiennej edycji można było zobaczyć propozycje na co dzień, ale też i podpatrzeć wyszukane kreacje projektantów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Mała drobna kobietka”

http://supersluby.pl/artfiles/mala-drobna-kobietka-9d0ec0.jpg– Do mojej pracowni bardzo często trafiają zdesperowane Panie, które nie mogą znaleźć dla siebie żadnej pasującej sukienki, ponieważ są – niskie i bardzo drobniutkie. Proszę mi wierzyć, taka figura również nastręcza wiele trudności. Pomijam już fakt, że niewiele salonów prowadzi sprzedaż sukien ślubnych w rozmiarze 34 na wzrost 155 – 160, ale przede wszystkim bardzo łatwo jest tak drobną kobietkę przytłoczyć suknią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Przyciąganie jak magnes, czyli feng szui w relacjach damsko – męskich”

http://supersluby.pl/artfiles/przyciaganie-jak-magnes-ccf56e.jpgCz. I  Feng szui – sztuka poprawiania swojego otoczenia, dostosowywania go do naszych potrzeb. Dzięki niemu można oddziaływać na różne dziedziny naszego życia. Bardzo silny wpływ ma również na relacje damsko –męskie, kształtujące się związki, partnerstwo. Istnieje kilka zasad, które mogą przyczynić się do dobrego feng szui w związku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Historia złotego krążka”

http://supersluby.pl/artfiles/historia-zlotego-krazka-2112e0.jpgSkąd wzięło się określenie „węzeł małżeński”? Od kiedy obrączka stała się atrybutem małżeństwa? Co należy robić z obrączką przed ślubem a czego unikać? Odpowiedzi w artykule naszej korespondentki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Chirurgia plastyczna na ślubnym kobiercu”

http://supersluby.pl/artfiles/chirurgia-plastyczna-ded8ac.jpgCoraz starsza para młoda szuka sposobów na to, by w dniu ślubu wyglądać wciąż młodzieńczo. Ponad 50 % brytyjskich panien młodych i co trzeci przyszły pan młody myśli o poddaniu się operacji plastycznej lub zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej w ramach przygotowań dla ślubów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej w E-Wydaniu ŚLUB MARZEŃ na stronie www.slubmarzen.pl

 

 

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Prasa ślubna
Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – październik 2010

Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – październik 2010

Mróz za oknem, a przygotowania do ślubu idą pełną parą? Z kalkulatorem w ręce liczycie wciąż to nowe wydatki, które dochodzą...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

W najnowszym numerze magazynu aż roi się od gorących tematów. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie. Historia złotego...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2011

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 1/2011

W najnowszym numerze magazynu, dowiecie się nie tylko o ślubach gwiazd, nowościach na rynku ślubnej mody czy nowych trendach w...
Czytaj więcej
Przegląd prasy ślubnej - maj 2009

Przegląd prasy ślubnej - maj 2009

Ślub jest wydarzeniem w życiu człowieka, do którego przygotowujemy się skrupulatnie. Staramy się aby wszystko było zapięte na ostatni guzik. Bez...
Czytaj więcej
Przegląd prasy: Ślub Marzeń – I kwartał 2010 Wspaniały Ślub – luty 2010

Przegląd prasy: Ślub Marzeń – I kwartał 2010 Wspaniały Ślub – luty 2010

Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive - I kwartał 2010 r.   Nr 1/ 2010 r. a w nim:   Amerykańska Etykieta Ślubna - Kwiaty, muzyka,...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2023 - SuperSluby.pl