Logowanie

Ślubne tematy

 

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

W najnowszym numerze magazynu aż roi się od gorących tematów. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie. Historia złotego krążka, operacje plastyczne przed ślubem suknie dla filigranowych Panien Młodych oraz feng szui w relacjach damsko – męskich. Jeśli chcecie wiedzieć więcej, zachęcamy do lektury magazynu.

 

 

http://supersluby.pl/artfiles/dowgryania-64455d.jpg

 

„Jak greckie boginie”

http://supersluby.pl/artfiles/jak-greckie-boginie-e11648.jpgKażdego roku „Kreacja Żannet” zaskakuje ilością nowych wzorów i innowacyjnych pomysłów. W tym sezonie również nie brakuje interesujących modeli.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Modne fryzury”

http://supersluby.pl/artfiles/clipboard01-0e4940.jpgZazwyczaj ślubne fryzury są wygładzone, klasyczne. Przeważnie są to proste koczki lub loczki, często z wpiętymi kwiatami bądź „srebrnymi spineczkami”. Naszym celem było nadanie pannie młodej charakteru. Podkreślenie odmienności sukienek, które odbiegają od popularnych rozkloszowanych modeli, przez co fryzury również nie mogły być zwyczajne. Oto nasze propozycje dla przyszłych panien młodych, które szukają pomysłu na odrobinę niecodzienności.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Kobiety jak Wenus”

http://supersluby.pl/artfiles/kobiety-jak-wenus-fd5620.jpgZ cyklu „Moda bez granic” - Kolekcja Cymbeline na rok 2011. Za sukcesem marki stoją trzy siostry, które od lat wyszukują tylko najlepsze materiały a do wspólnej pracy zapraszają młodych zdolnych projektantów. Kolekcje tegoroczną pomagała tworzyć jedna z najlepszych japońskich projektantek Hanae Mori.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Annais w podróży”

http://supersluby.pl/artfiles/annais-w-podrozy-21954d.jpgWalizki, torebki, berety, szale, parasolki i inne akcesoria, kojarzące się ze światowymi wojażami, towarzyszyły premierze kolekcji Annais 2011.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Alberta Fashion Week”

http://supersluby.pl/artfiles/alberta-fashion-week-7834ce.jpgKorespondencja z Kanady. Dwa razy w roku w Calgary w Kanadzie odbywają się pokazy mody „Alberta Fashion Week. Podczas jesiennej edycji można było zobaczyć propozycje na co dzień, ale też i podpatrzeć wyszukane kreacje projektantów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Mała drobna kobietka”

http://supersluby.pl/artfiles/mala-drobna-kobietka-9d0ec0.jpg– Do mojej pracowni bardzo często trafiają zdesperowane Panie, które nie mogą znaleźć dla siebie żadnej pasującej sukienki, ponieważ są – niskie i bardzo drobniutkie. Proszę mi wierzyć, taka figura również nastręcza wiele trudności. Pomijam już fakt, że niewiele salonów prowadzi sprzedaż sukien ślubnych w rozmiarze 34 na wzrost 155 – 160, ale przede wszystkim bardzo łatwo jest tak drobną kobietkę przytłoczyć suknią.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Przyciąganie jak magnes, czyli feng szui w relacjach damsko – męskich”

http://supersluby.pl/artfiles/przyciaganie-jak-magnes-ccf56e.jpgCz. I  Feng szui – sztuka poprawiania swojego otoczenia, dostosowywania go do naszych potrzeb. Dzięki niemu można oddziaływać na różne dziedziny naszego życia. Bardzo silny wpływ ma również na relacje damsko –męskie, kształtujące się związki, partnerstwo. Istnieje kilka zasad, które mogą przyczynić się do dobrego feng szui w związku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Historia złotego krążka”

http://supersluby.pl/artfiles/historia-zlotego-krazka-2112e0.jpgSkąd wzięło się określenie „węzeł małżeński”? Od kiedy obrączka stała się atrybutem małżeństwa? Co należy robić z obrączką przed ślubem a czego unikać? Odpowiedzi w artykule naszej korespondentki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Chirurgia plastyczna na ślubnym kobiercu”

http://supersluby.pl/artfiles/chirurgia-plastyczna-ded8ac.jpgCoraz starsza para młoda szuka sposobów na to, by w dniu ślubu wyglądać wciąż młodzieńczo. Ponad 50 % brytyjskich panien młodych i co trzeci przyszły pan młody myśli o poddaniu się operacji plastycznej lub zabiegowi z zakresu medycyny estetycznej w ramach przygotowań dla ślubów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej w E-Wydaniu ŚLUB MARZEŃ na stronie www.slubmarzen.pl

 

 

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Prasa ślubna
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 4/2010

W najnowszym numerze magazynu aż roi się od gorących tematów. Każda z Pań znajdzie tu coś dla siebie. Historia złotego...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – wrzesień 2010

Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – wrzesień 2010

Wielkimi krokami nadszedł do nas koniec wakacji, a wraz z nim nowy numer magazynu „Wspaniały Ślub". Najnowszy numer nie tylko zaskoczy...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2010

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2010

No to mamy! W końcu przyszła. Wiosna! Wyczekiwana od miesięcy. Gdzieś musiała zgubić się po drodze. Może piła kawę i czytała...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2011

Przegląd magazynu Moda Ślubna ŚLUB MARZEŃ exclusive Nr 2/2011

Drogie Panie, przedstawiamy Wam najnowsze trendy w modzie ślubnej. Wesele po krakowsku lub żydowsku, Fashion Week w Barcelonie czy kontrowersje...
Czytaj więcej
Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – czerwiec 2010

Przegląd magazynu „Wspaniały Ślub” – czerwiec 2010

Specjalnie dla Was nowa- czerwcowa odsłona magazynu „Wspaniały Ślub". W tym miesiącu w magazynie pojawiło się wiele ciekawych tematów, które będą...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2023 - SuperSluby.pl