Logowanie

Ślubne tematy

 

Horoskop erotyczny na 2012 rok

Horoskop erotyczny na 2012 rok

Marzycie o znalezieniu partenra na całe życie? A może interesuje Was tylko przelotny romans? O tym, z jakim mężczyzną będzie Wam najlepiej, który da Wam największą rozkosz, a którego omijać szerokim łukiem, dowiecie się z naszego choroskopu erotycznego ułożonego przez astrologa na rok 2012. Przeczytajcie, a nie pożałujecie!

Według wierzeń popularnych w starożytnym Egipcie, każdy znak zodiaku dzielił się na 3 dekady, te zaś odpowiadały sobie w kolejno następujących odcinkach czasowych. Obok utrwalonych w literaturze nazw, znanych nam już od tysiącleci, astrologowie egipscy reprezentujący nurt przyrodniczy odkryli związek pomiędzy charakterem człowieka a właściwościami drzew. Wystarczy tylko odszukać swoją datę urodzenia i przekonać się, jakie tajemnice i ukryte możliwości tkwią w nas samych. Dodatkowo horoskop ten może być pomocny w wyborze partnera. Idealnym miał być podobno ten, który reprezentował to samo drzewo, bądź specjalnie polecany w tajemnym wyborze przeznaczenia.

KASZTAN (21 III - 30 III ; 13 VII - 23 VIII ; 2 XII - 11 XII)

Należycie do znaków tryskających humorem i energią. Prawdopodobnie pierwszy, gorący flirt przeżywałyście już we wczesnych latach szkolnych. Do każdego związku wnosicie tempo i to coś niepowtarzalnego, co nadaje smaczek pewnego wyrafinowania. Jesteście niecierpliwe i nie czekacie, aż los ześle Wam w darze jakieś uczucie. To Wy wychodzicie przeznaczeniu naprzeciw. Potraficie być namiętną kochanką albo kumplem. W każdej z tych ról umiecie przywiązać mężczyznę do siebie. Niekiedy jednak zdarza się, że Wasza szybkość, witalność i inicjatywa powodują, że mężczyźni boją się Was, unikają Waszego towarzystwa, nie chcąc być całkowicie zdominowanymi przedmiotami. Oprócz Kasztana dobrze pasuje do Was Brzoza. Pomiędzy Wami może dojść do miłości od pierwszego wejrzenia. Mężczyźni urodzeni w znaku Brzozy potrzebują tak jak Wy ciągłych zmian, intymnych rozmów, prawdziwych namiętności.

BRZOZA (21 V - 31 V ; 14 X - 23 X ; 30 I - 8 II)

Już jako dzieci marzyłyście o wolności i próbowałyście uniezależnić się od innych. Trudno Wam było uznać jakiekolwiek autorytety, dlatego też prawdopodobnie często wchodziłyście w konflikt z przełożonymi. Zawsze pociągał Was daleki świat i przygody związane z podróżami. Nie znacie nudy, bo zawsze potraficie wypełnić sobie czas interesującymi zajęciami. W dążeniu do celu nie znacie umiaru. Lubicie grać wielką damę otoczoną wianuszkiem uwielbiających ją paziów i w miłości rzadko możecie zdecydować się na kogoś. Bardzo pasuje do Was mężczyzna spod znaku Drzewa Oliwkowego. Jego mądrość i urok potrafią oczarować Was całkowicie. Poza tym często są to partnerzy do tego stopnia zwariowani, że mogą zawrócić Wam bez reszty w głowie. To właśnie z nim możecie tańczyć do rana, pomalować auto w kropki, z sypialni zrobić w ciągu jednego wieczoru salon. Również dobraną parę tworzyć możecie z Modrzewiem. Chociaż wierność nie należy do Waszych zalet, jednak zazdrość o tego interesującego mężczyznę, którego możecie podziwiać i pożądać, utrzymać może Wasz związek na długo.

LIPA (20 IV - 30 IV ; 13 IX - 29 IX ; 1 I - 10 I)

Lubcie kontakt z przyrodą, dobre jedzenie, cenicie sobie czułość i delikatność. Od partnera oczekujecie wierności, stałości i spokojnej egzystencji u jego boku. Już jako dziecko lubiłyście oszczędzać. Prawdopodobnie nieświadomie odkładałyście drobne pieniądze, na ich bazie próbując tworzyć podwaliny późniejszej egzystencji. Nie wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, najpierw musicie się do kogoś przyzwyczaić, przekonać, dopiero potem możecie myśleć o uczuciu. Mężczyzna spod znaku Dębu potrafi wpłynąć na Ciebie Was w sposób odmienny od innych. Jego ciepło, pieszczoty, zrozumienie seksu mogą doprowadzić Was do miłosnego zauroczenia i erotycznych ekscesów. Ale uwaga! Dęby są mściwe i zawzięte. Jeżeli raz popełnicie błąd i nie daj Boże go opuścicie, on nie daruje Wam tego nigdy! Jeśli więc nie wejdziecie z nim w konflikt, wszystko będzie w porządku. Natomiast z mężczyzną spod znaku Wierzby możecie zrozumieć się bez słów. Wasze szczęście rozpocząć się może w jakimś namiętnym romansie.

ORZECH (2 VI - l VII ; 13 XI - 21 XI ; 1 III - 10 III)

 W swoim domu, w którym czujecie się najlepiej, marzycie o spokojnym szczęściu w miłości, ładujecie się energią, zdobywacie siły do walki o codzienne sprawy. Szukacie partnera, który mógłby zrozumieć Wasze tęsknoty i pogodzić się ze zmiennością nastrojów. Jesteście bardzo wrażliwe, łatwo Was dotknąć, urazić, niekiedy bywacie trochę leniwe. Mężczyzna spod znaku Wiśni może bardzo Wam pomóc w odnajdywaniu samej siebie. Lubi dom, troszczy się o dzieci i rodzinę. Mężczyzna spod znaku Orzecha może Wam zaimponować od pierwszego spojrzenia. Bo czyż można nie ulec komuś wysportowanemu, odnoszącemu w życiu sukcesy, który w sposób dżentelmeński próbuje Was uwieść za pomocą kwiatów, czekoladek i kosztownych prezentów. Zupełnie jak w dawnych czasach! U jego boku możecie stawiać sobie dalekosiężne cele! Musicie okazać mu dużo zainteresowania i zawsze być dla niego atrakcyjne seksualnie.MODRZEW (31 III - 9 IV ; 23 VII - 2 VIII ; 12 XI1 - 21 XII)

Należycie do osób, które lubią zdobywać i zdobywają to, czego chcą.Posiadacie ogromny temperament, w związku z czym już w młodości poznajecie smak miłości. Często się zdarza, że wcześnie wychodzicie za mąż - i niestety nie jest to Wasz jedyny związek w życiu. Uwielbiacie zdecydowane kolory, nowoczesną biżuterię, luksus, dobrobyt. Chętnie przebywacie w dużym towarzystwie, gdzie możecie błyszczeć, czarować i flirtować. Najlepiej pasowałby do Was mężczyzna spod znaku Czarnego Bzu. Potrafi on docenić Wasze zalety, wdzięk, inteligencję. Mężczyzna spod znaku Drzewa Oliwkowego może również wywrzeć na Was spore wrażenie. Ciągle będzie jednak między Wami napięcie o przywództwo w związku. Wbrew pozorom taka sytuacja może być nawet interesująca. Spowoduje ona duże zaangażowanie obu stron - z korzyścią dla dwojga. Musicie jednak uważać, aby nie dać się całkowicie zdominować.

WIŚNIA (lV - 10 V ; 24 VIII - 2 IX ; 11 I - 20 I)

Już w szkole potrafiłyście być oszczędne i wykazywałyście się talentem do porządków. Udzielałyście również dobrych rad, o dziwo, zawsze trafiały w sedno. Lubicie opiekować się innymi, w chorobie jesteście niezastąpionymi pielęgniarkami. Wasze talenty opiekuńcze mogą być jednak wykorzystywane przez innych. Miłość jest dla Was uczuciem, do którego długo się przekonujecie. Nie angażujecie się od pierwszego wejrzenia, długo zastanawiacie się, zanim powiecie „tak". Wasza czystość i niewinność są największymi atutami i pozostają na całe życie. Świetnym dla Was partnerem byłby mężczyzna spod znaku Dębu. Będzie on w stanie zrozumieć Wasze potrzeby, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. Ten intuicyjny partner odkryje zakamarki Waszej duszy, pomoże, zrozumie, będzie w stanie dostosować się do nastrojów lub przełamywać je, gdy zacznie wymagać tego konieczność. Mężczyzna spod znaku Lipy i Wy macie to samo tempo życiowe. Wspólnie możecie uwielbiać przyrodę i dobre jedzenie.

CZARNY BEZ (9 II - 18 II ; 1 VI - 10 VI ; 23 IX - 2 X)

Należycie do ludzi odznaczających się bardzo dobrym smakiem, lubicie wszystko to, co harmonijne, cenicie sobie równowagę i kompromis. Uwielbiacie flirtować, zwracać na siebie uwagę, kokietować. Każda zmiana mobilizuje Was do kolejnych działań. Całe życie jesteście w poszukiwaniu idealnego mężczyzny. Z braku takiegoż, poślubicie, chociaż częściowo zbliżonego do Waszych wyobrażeń. Nieźle pasuje do Was mężczyzna spod znaku Kasztana. Potrafi on zwrócić Waszą uwagę swoim ognistym temperamentem. Nie daje on Wam również zbyt wiele czasu na zastanawianie się. Jako zdobywca potrafi Was całkowicie zniewolić i usidlić. To właśnie z nim możecie przeżyć wspaniałe, erotyczne uniesienia. Mężczyzna spod znaku Kaliny może wydać Wam się bardzo rycerski. To właśnie z nim możecie przefilozofować całe noce. Wasza podróż poślubna musi być oczywiście dookoła świata, ale w jej trakcie, oprócz poznania ważniejszych zabytków, zasmakujecie tajemnicy prawdziwej miłości. Będziecie mogły zakosztować tego, czego najbardziej pragniecie - przygód, nowych doznań, uczucia.

DĄB (1l III - 20 III ; 2 VII - 12 VII ; 24 X - 2 XI)

Macie wyraźne skłonności do ekstrawagancji, rzeczy niecodziennych i nietypowych. Nic nie jest dla Was pośrodku, wszystko musi być albo tragiczne, albo wspaniałe.. Posiadacie dużą intuicję, dzięki czemu już na pierwszy rzut oka rozpoznajecie, co tkwi w drugim człowieku. Czujecie podświadomie, czy możecie z nim nawiązać kontakt, czy nie. Jesteście jednak dobrymi aktorkami i potraficie nie okazywać swych uczuć na zewnątrz. Łatwo zaprzyjaźniacie się z mężczyzną spod znaku Orzecha. Wpadacie jedna w nastroje depresyjne i mogą być one poważna przeszkodą w Waszym związku, jeśli nakładają się one na siebie w tym samym czasie. Rozluźniająco działa na Was romantyczna muzyka, spacery (nawet przy wietrznej czy deszczowej pogodzie). Z Kasztanem życie przebiegać może pomiędzy ekstatycznymi stanami ognistych namiętności i lodowatych kłótni. Ale te napięcia mogą jedynie zwiększyć Wasze wzajemne uczucia, umocnić miłość, uczynić z niej niepowtarzalną huśtawkę emocji. Przy takim mężczyźnie będziecie w stanie zaznać rozkoszy i erotycznych uniesień.

PALMA (10 IV - 19. V ; 3 VIII - 12 VIII ; 22 X1 - 1 XII)

Jeżeli chcecie coś osiągnąć, nie zawahacie się przed niczym. Idziecie niczym taran, nie zważając na przeszkody i trudności życiowe. Powoduje Wami entuzjazm, nigdy nic nie robicie połowicznie. Wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia, potraficie błyskawicznie się zakochać i równie szybko zobojętnieć. Mężczyzna spod znaku Modrzewia potrafi zrozumieć Wasze namiętności, wie, jak rozniecić w Was płomień i jak go podsycać, by palił się ciągle nowym ogniem. Jesteście zresztą do siebie podobni - uwielbiacie przygody, lubicie wesołe towarzystwo, potraficie rozmawiać godzinami na temat ważnych problemów życiowych. Wspaniałą przystań znajdziecie również w ramionach mężczyzny spod znaku Wiśni. Potrafi on zapewnić Wam oparcie, jakiego potrzebuje każda kobieta, jest troskliwy, wiemy, mobilizuje Was do efektywnych działań. Gdy zrozumie, że potraficie trwać przy nim w ciężkich chwilach, nie myśląc o ucieczce, będzie Wam wdzięczny i wybaczy wiele Waszych wad.

ORZECH (1l V - 20 V ; 9 IX - 12 IX ; 22 XII - 31 XII)

Już w młodości nie było dla Was celu, który byłby nieosiągalny, pracy, której nie można by wykonać, czy za szerokiej drogi do pokonania. Zawsze działacie planowo, wolno, systematycznie, z rozwagą. Nikt nie przypuszcza, ile ognia kryje się za tą fasadą powagi i spokoju! Jak rzadko kto potrzebujecie matczynej miłości i rodzinnej atmosfery. W późniejszym życiu poszukujecie idealnego uczucia. Marzenie o nim jest nieraz dla Was ważniejsze niż ono samo. Mężczyzna spod znaku Lipy byłby dla Was idealnym partnerem. On byłby w stanie zrozumieć Wasze praktyczne podejście do życia - zarówno w codzienności, jak i w seksie. Jego ograniczenia, jakie sam sobie narzuca, będą dla Was oczywiste, podobnie jak dla niego Wasze zafascynowanie pracą. Potraficie odkryć przed nim duszę, a on za to będzie Was kochał takimi jakimi jesteście. Interesujące połączenie znajdziecie również w ramionach mężczyzny spod znaku Wiśni. To właśnie on będzie w stanie dopingować Was, być czułym i niezawodnym.

DRZEWO OLIWKOWE (21 I - 29 I ; 2 VI - 21 VI ; 3 X - 13 X)

Jesteście jak sfinks - piękne, pociągające, ale często na dystans, nieco tajemnicze. Swoje prawdziwe uczucia potraficie dobrze skrywać za pozorami poprawnej, towarzyskiej konwersacji. Najważniejszym wartością w życiu jest dla Was wolność i o nią jesteście gotowe walczyć do upadłego. Nawet się nie spostrzeżecie, jak pan Orzech oczaruje Was słowami, komplementami, interesującą rozmową, wciągnie w krąg swoich spraw, postawi Was w centrum zainteresowania. Dla niego również będzie niepojęte, jak bardzo silnie można się z Wami związać i jak szybko zaczniecie odbierać wszystko na tej samej fali. Wasze małżeństwo może być wspaniałe i nietypowe. Równie mocno może pociągać Was mężczyzna spod znaku Wierzby. Jego melancholia, pewne oderwanie od rzeczywistości, bujanie w obłokach, mogą bardzo poruszyć Waszą duszę. Tęsknota za znalezieniem szczęścia na tej ziemi może Was bardzo ściśle związać z sobą.

WIERZBA (19 II - 28/29 II ; 13 VII - 22 VII ; 3 XI - 12 XI)

Na pierwszy rzut oka wydajecie się spełnieniem marzeń każdego mężczyzny: pełne czaru, kobiece, bezradne, powściągliwe, lubicie troszczyć się o innych, opiekować się tymi, którzy potrzebują pomocy. Potrzebujecie czułości, zrozumienia, delikatności. Miewacie zmienne nastroje, szczególnie w czasie dorastania. Wasze sny są wówczas smutne i pełne niedopowiedzianych tęsknot. Życie z Wami nie należy do najłatwiejszych. Łatwo Was zranić, dotknąć, szybko wpadacie w zły humor, jesteście zmienne, często same nie wiecie, czego chcecie. Najbardziej pasowałby do Was mężczyzna spod znaku Orzecha. Jest on w stanie dość szybko rozszyfrować Wasze potrzeby, nie ulega wszystkim Waszym zachciankom, potrafi nawet odpowiednio je stymulować. Interesująco ułożyć się może również życie z mężczyzną spod znaku Palmy. Potrafi on wypełnić Wasze sny swoją osobą.

 

Życzę owocnych poszukiwań drugiej połówki!

 

Lucyna Ramotowska

 

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Ona i On
Male or female?

Male or female?

Gry wideo przez długi czas były oceanem niezmierzonego testosteronu, w którym ku utrapieniu swych żon młodzi małżonkowie tonęli zaraz po wypowiedzeniu...
Czytaj więcej
Małżeński budżet

Małżeński budżet

Nieporozumienia finansowe są jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów. Jedni uważają, że jeśli w małżeństwie wszystko jest wspólne, nie należy rozdzielać pieniędzy...
Czytaj więcej
Wyznanie miłosne zawieszone na moście

Wyznanie miłosne zawieszone na moście

Przepis jest prosty, potrzebne są: kłódka, kluczyk, para zadurzonych w sobie ludzi i marker bądź scyzoryk. A wykonanie? Po pierwsze należy...
Czytaj więcej
Ratunku, będziemy mieli dziecko! Ciąża to nie choroba!

Ratunku, będziemy mieli dziecko! Ciąża to nie choroba!

Odmienny stan kobiet nie jest schorzeniem! Oczywiście nie oznacza to, drodzy panowie, zwolnienia z traktowania ciężarnych pań ze specjalną delikatnością, czułością...
Czytaj więcej
Zakupy – przyjemność czy uzależnienie?

Zakupy – przyjemność czy uzależnienie?

Jesteś łowczynią okazji i nie wyobrażasz sobie tygodnia bez nowo kupionej rzeczy. Potrafisz wydać wszystkie pieniądze z konta, a nawet naruszyć...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2021 - SuperSluby.pl