Logowanie

Ślubne tematy

 

Podaruj sobie trochę luksusu

Podaruj sobie trochę luksusu

Kosmetyki z wysokich półek nie są w zasięgu Twoich możliwości finansowych? Marzysz jednak o tym, by chociaż wypróbować znane marki?  Jest na to sposób - zamów sobie pudełko pełne kosmetyków.

 

W zachodnich krajach możliwość zamawiania pudełek z miniaturami drogich kosmetyków jest już od kilku lat. U nas pojawiła się dopiero niedawno. Nie wszystkie firmy oferują jednak kosmetyki na tak samo wysokim poziomie. Część z nich nie spotkała się pozytywnym przyjęciem i już zawiesiła swą działalność. Obecnie najpopularniejszą marką jest GlossyBox, który w Polsce pojawił się kilka miesięcy temu.

Na czym to polega?
Składając zamówienie, decydujesz się na subskrypcję - czyli comiesięczne ponawianie zakupu. Jednak możesz z niego zrezygnować w każdej chwili. Nie ma z tym żadnego problemu. W każdym miesiącu do Twojego domu dostarczane jest pudełko kosmetyków, w którym jest minimum pięć produktów. Często zdarza się jednak, że choć jeden z kosmetyków jest pełnowartościowy. Z założenie produkty te są drogich marek, a ich miniatury są po to, abyś mogła przekonać się o ich jakości, nie nadszarpując zasobów swego portfela.

Wady
Nigdy nie wiesz, co dostaniesz. Jest to oczywiście element niespodzianki, co niewątpliwie jest zaletą. Niestety jednak może się zdarzyć, że określone produkty nie będą Ci odpowiadać. Na stronie firmy wypełniasz co prawda kwestionariusz, w którym określasz swój typ urody, cery, kolor włosów i upodobania; istnieje jednak zawsze ryzyko, że dane kosmetyki nie będą spełniać Twoich oczekiwań. Kolejnym minusem może być kwota (50 zł). Nie jest ona co prawda bardzo wygórowana, jednak niektórzy wolą wydać ją na sprawdzony i pełnowymiarowy produkt. Zawartość samych pudełek może być różnie oceniana. Jest to kwestia subiektywna, dlatego też często mogą się zdarzać produkty, które całkowicie nie będą odpowiadały Twoim wymaganiom.

Zalety
Która z nas nie lub niespodzianek? Zamówione pudełko jest miłym prezentem, który kurier przynosi wprost do naszego domu. Niewątpliwym plusem jest sam jego wygląd. Wykonane jest bardzo estetycznie i elegancko. Plusem jest także to, że za określoną kwotę możesz przetestować produkty, których na co dzień nie masz możliwości zakupu. Jeżeli jakiś kosmetyk naprawdę Ci będzie odpowiadał, wtedy bez wahania możesz decydować się na jego kupno i nie ryzykujesz, że stracisz pieniądze. Należy dodać, że bardzo dużą plusem jest fakt, że ze subskrypcji możesz zrezygnować w dowolnej chwili, zanim kolejna opłata zostanie osiągnięta z Twojego konta.

Zamawianie pudełek z kosmetykami to nowa moda, która przywędrowała również do Polski. Najbardziej znaną marką jest GlossyBox i wydaję się, że firma ta oferuje aktualnie najwyższą jakość. Zastanów się, czy chcesz spróbować. Poczytaj opinie innych internautek, których wypowiedzi będą na pewno pomocne. Decyzja jednak należy do Ciebie!

 

Barbara Kozera

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Zdrowie i uroda
Makijaż ślubny

Makijaż ślubny

Kto najbardziej stresuje się podczas ślubu? Myślę, że Panna Młoda. I to właśnie na jej twarzy, rezultaty stresu będą najbardziej widoczne,...
Czytaj więcej
Zatrzymaj się na chwilę – demakijaż

Zatrzymaj się na chwilę – demakijaż

Pod koniec dnia czujesz się zmęczona i nie masz energii na dokładną pielęgnację ciała. Chcesz jak najszybciej zmyć resztki makijażu i...
Czytaj więcej
Nogi do samej podłogi

Nogi do samej podłogi

Na co mężczyźni zwracają uwagę u kobiet? Oczywiście na piękne nogi! I nie chodzi tu o ich długość, kształt, czy to,...
Czytaj więcej
Zachowaj opaleniznę na dłużej

Zachowaj opaleniznę na dłużej

Nadszedł wrzesień i lato będzie się powoli z nami żegnało. Trzeba przyzwyczajać się do zimnych, długich wieczorów i bladej skóry. Nie...
Czytaj więcej
Sposób na zgrabną pupę

Sposób na zgrabną pupę

Nie tylko mężczyźni lubią zgrabne kobiece pupy, również my kobiety mamy na ich punkcie bzika. Chodzimy w szpilkach, nosimy obcisłe spodnie...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2018 - SuperSluby.pl