Logowanie

Ślubne tematy

 

Atrakcje weselne – jak urozmaicić przyjęcie

Atrakcje weselne – jak urozmaicić przyjęcie

Dziś na przyjęciu weselnym możemy się spodziewać wszystkiego. Jednak czasem dzieje się tak, że temu najważniejszemu dniu w naszym życiu, jedynemu w swoim rodzaju przyjęciu brakuje blasku i energii. Co zrobić, aby nie tylko zachwycić i zadziwić gości, ale także sprawić, by ta uroczystość było spełnieniem naszych marzeń.

Skończyły się czasy, kiedy to zdobycie białej sukni na ślub, czy też wjechanie na salę ogromnego tortu było wielkim wydarzeniem. Współczesnych gości weselnych coraz trudniej zaskoczyć, dziś nie tylko nie dziwią już płonące prosiaki wnoszone na salę, ani także białe gołębie wypuszczane przez nowożeńców, nowością nie jest już nawet szalony pierwszy taniec Młodej Pary. Czym można zaskoczyć gości?

Czekoladowa fontanna

Dzięki temu słodkiemu przysmakowi przyjęcie weselne zapamiętają na pewno wszyscy goście. Czekolada nie tylko rozbudza zmysły i fantazję, ale także przenosi w bajkowy świat marzeń, gdzie z wielkiego źródła leje się strumieniami i nigdy jej nie zabraknie.

Alkoholowa fontanna

Podobnie jak czekoladowa rozbudza nie tylko zmysły i ciało. Dodaje odwagi i humoru gościom bawiącym się na przyjęciu. Atrakcji już nie stanowi sam alkohol, jego marka ani smak, ale przede wszystkim sposób jego podania. Sposób, który zachwyca nie tylko znawców barmańskich sztuczek, ale także zwykłych alkoholowych smakoszy.

Rzeźba lodowa

Kolejnym elementem weselnej uroczystości może być lodowa rzeźba wykonana ze specjalnego krystalicznego lodu, której trwałość może wynieść nawet do 8 godzin. Zazwyczaj takie lodowe figurki wykonują specjaliści, dla których „zabawa" w lodzie to pasja, dzięki czemu mogą wyrzeźbić praktycznie wszystko. Taka zimna figurka może być dodatkowo podświetlana, dla podkreślenia wagi uroczystości.

Pokaz fajerwerków

Już od pierwszego stycznia czekamy na kolejny Sylwestra, aby bez pamięci puszczać w niebo tony fajerwerków. Po co czekać cały rok na kolejne piękne doznanie? Wiele firm oferuje pokazy, które nie tylko są doskonałym uświetnieniem wieczorku, ale także podkreślaniem wagi uroczystości.

Pokaz barmański

Wynajęcie barmanów, którzy ze zwykłych napoi potrafią zrobić cuda jest dobrym i oryginalnym pomysłem. Nietypowe i pyszne drinki na pewno pozostaną na długo w pamięci zaproszonych przez nas bliskich i znajomych. Barmani wykonując pokaz angażują wszystkich gości, na życzenie mogą organizować konkursy z nagrodami, które zachwycą wszystkich przybyłych na przyjęcie.

Występ iluzjonisty

Magia, to ona sprawia, że nasze serce bije szybciej. Wynajęcie iluzjonisty na pewno jest nietypowym pomysłem. Dobry magik potrafi pobudzić wyobraźnię niejednego przeciwnika magicznych sztuczek, dzięki czemu taka atrakcja doskonale doda blasku naszemu przyjęciu.

Pokaz slajdów

Rzadko spotykaną atrakcją wieczoru jest pokaz slajdów przedstawiających zdjęcia z dzieciństwa Młodej Pary. Ubrane w historie ze wcześniejszych lat pozwolą naszym bliskim i znajomym przenieść się w czasie. To atrakcja, która potrafi wzruszyć i rozbawić.

Pamiętajcie, że aby nadać blasku przyjęciu i sprawić by było ono uroczystością naszych marzeń wystarczy dobry pomysł i puszczenie wodzy fantazji.

 

Aleksandra Matykiewicz

Twoje imię i nazwisko lub pseudonim:
Adres e-mail znajomego:
Wyślij
sss

Twój nick:

Treść komentarza:

Opublikuj
sss
Czytaj inne ślubne tematy z działu: Ślub i wesele
Garść sprawdzonych sposobów... jak zepsuć własny ślub!

Garść sprawdzonych sposobów... jak zepsuć własny ślub!

Nie od dziś wiadomo, że ślub to niezwykle ważne wydarzenie i każda Młoda Para pragnie, aby wszystko w tym dniu było...
Czytaj więcej
Obowiązki świadka

Obowiązki świadka

Choć nie ma takiego wymogu, Pan Młody na swojego świadka najczęściej wybiera osobę płci męskiej. Świadek to przeważnie przyjaciel lub brat...
Czytaj więcej
Oficjalne zaręczyny

Oficjalne zaręczyny

W USA nazywają się The Rehearsal Dinner, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza ,,próbny obiad". Bardzo popularne za oceanem, stopniowo asymilują się...
Czytaj więcej
Fotograf na weselu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Fotograf na weselu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Ludzie na ogół uwielbiają wspomnienia, oczywiście te pozytywne, związane z jakimś ważnym wydarzeniem w ich życiu. Ale pamięć ludzka nie jest...
Czytaj więcej
Kino (nowej) drogi

Kino (nowej) drogi

Główne role obsadzone, kostiumy uszyte, scenografia przygotowana. Pozostała tylko kwestia znalezienia operatora, który zrealizuje naszą artystyczną wizję. Poszukiwania należy rozpocząć nawet pół...
Czytaj więcej
Copyright 2007-2019 - SuperSluby.pl